O Unicorn

Od kilkunastu lat jesteśmy świadkami olbrzymich zmian zachodzących na rynku komputerowym zarówno na świecie jak i w Polsce. Nowoczesne rozwiązania informatyczne pozwalają na podniesienie efektywności i wydajności pracy , w czym rosnący udział mają sieciowe systemy telekomunikacyjne a także technologie zwiększające możliwości dostępnych na rynku urządzeń drukująco – kopiujących.

Nowoczesne przedsiębiorstwa i instytucje wymagają zaawansowanych rozwiązań druku i kopiowania, wykraczających poza standardowe możliwości urządzeń dostępnych w oficjalnych kanałach dystrybucyjnych. Możliwości większości urządzeń, jak i sposoby ich udostępniania, konfigurowania i zarządzania nimi, mogą zostać znacznie rozszerzone i zoptymalizowane dzięki zaawansowanym rozwiązaniom informatycznym.

Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom jakie stawia rynek, Unicorn Poland Sp. z o.o. Partner APS w Polsce, docenił potrzebę umożliwienia swoim klientom dostępu do produktów i technologii zwiększających funkcjonalność i efektywność dostarczanego przez siebie, sieć autoryzowanych parterów handlowych, oraz innych dostawców sprzętu drukująco – kopiującego większości wiodących producentów.

Unicorn Poland Sp. z o.o. zajmuje się problematyką druku od roku 1998, współpracując z największymi producentami sprzętu i technologii oraz integrując działania z ponad 30 firmami / partnerami z całego świata. Udostępniamy nasze usługi oraz rozwiązania zarówno bezpośrednio, jak i przez kanał autoryzowanych partnerów handlowych.

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.