Korzyść dla całej organizacji

Ogólne korzyści

Redukcja kosztów wydruku o 40% lub więcej
Funkcja wydruku podążającego pozwala użytkownikom decydować, które dokumenty mają zostać wydrukowane lub skasowane, a zapomniane zadania drukowania są usuwane automatycznie, co zapewnia oszczędności papieru i tonera rzędu 15%. Zarządzanie politykami wydruku poprzez optymalizację wydruku dwustronnego i kolorowego zapewnia dodatkowe oszczędności rzędu 25%.

Ochrona drukowanych dokumentów i drukarek
Użytkownicy mogą bezpiecznie drukować dokumenty w dowolnym czasie i miejscu, przy użyciu wybranej drukarki. Funkcja uwierzytelniania użytkowników uniemożliwia nieautoryzowane użycie sieciowych urządzeń wielofunkcyjnych.

Eliminacja strat
Funkcje wydruku podążającego, uwierzytelnienia oraz polityki zgodności powodują eliminację strat i drastycznie ograniczają zużycie materiałów eksploatacyjnych, przynajmniej o 40%.

Pracownicy

Bezpieczne drukowanie w dowolnym czasie i miejscu
Funkcja wydruku podążającego zapewnia większą elastyczność i mobilność pracowników, którzy nie muszą śpieszyć do drukarki w celu odebrania wydruku. Mogą oni odebrać wydruk w czasie dla nich najkorzystniejszym, wykorzystując do tego najbliższą drukarkę.

Wybór dowolnej drukarki
Użytkownicy mogą drukować dokumenty na drukarce sieciowej najlepiej spełniającej ich potrzeby. Mogą też wybrać najbliższą drukarkę i odebrać wydruki.

Brak zagubionych dokumentów
Użytkownicy drukują dokumenty i przechodzą do drukarki w celu uwierzytelnienia i odebrania wydrukowanych kopii. Dzięki temu, oczekują oni na swoje dokumenty przed wyjściem z pomieszczenia z drukarkami. Zapobiega to powstawaniu stert zapomnianych wydruków.

Dział IT

Uproszczenie infrastruktury drukowania
Konsolidacja drukarek i serwerów wydruku ogranicza koszty wsparcia i konserwacji. W związku z tym, firmy standaryzują flotę drukarek i racjonalizują infrastrukturę, zwiększając wydajność i usprawniając procesy związane z zaopatrzeniem.

Lepsza wydajność pomocy technicznej
Konsolidacja połączona z centralną administracją użytkowników i urządzeń ułatwia działom informatycznym wykonywanie zadań związanych ze wsparciem użytkowników. Użytkownicy dodatkowo mają zapewniony wyższy poziom wsparcia i usług.

Uwolnienie zasobów IT
Konsolidacja infrastruktury drukowania oraz skuteczne narzędzia zarządzania drukarkami i użytkownikami ograniczają czas spędzony na administrowaniu i zapewnianiu wsparcia użytkownikom, uwalniając w ten sposób zasoby informatyczne potrzebne do wdrażania ważniejszych projektów.

Zaopatrzenie

Centralizacja kontroli kosztów
Funkcja centralnej administracji umożliwia działom zaopatrzeniowym monitorowanie inwestycji i kosztów eksploatacji zgodnie z wytycznymi firmy.

Dokładna alokacja kosztów
Funkcja centralnego monitorowania wszystkich czynności związanych z drukowaniem, kopiowaniem, skanowaniem, faksowaniem oraz wysyłaniem wiadomości e-mail, dotycząca zarówno pojedynczych pracowników, jak i całych działów, umożliwia dokładną wewnętrzną i zewnętrzną alokację kosztów.

Optymalizacja usług związanych z drukowaniem
Funkcja centralnej administracji umożliwia działom zaopatrzeniowym optymalizację usług związanych z drukowaniem zgodnie z potrzebami firmy i dostępnym budżetem.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.