Rozwiązania własne

Realizując budowę systemów opartych o zaawansowany sprzęt drukująco – kopiujący wszystkich wiodących producentów oferujemy nieograniczony dostęp do rozwiązań, z których , w sposób modułowy , możliwa jest budowa zaawansowanego systemu zarządzania drukiem spełniającego dokładnie zdefiniowaną, jak i przyjętą do realizacji funkcjonalność. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie spełnić większość oczekiwań względem funkcjonalności, efektywności , bezpieczeństwa i ergonomiki przyszłego systemu. Naszą propozycją nie jest jeden produkt ale określona metodyka prowadzenia tego typu projektów, w której równie ważnym ( jeżeli nie ważniejszym ) od proponowanego sprzętu jest właściwe zaprojektowanie systemu , jego wdrożenie, oraz zapewnienie określonej funkcjonalności nie ograniczanej właściwościami pojedynczych aplikacji. Oprócz takich rozwiązań jak SafeCom, PaperCut, Optimidoc, PrinEvolve, SecureJet i szeregu innych,   oferowanych na bazie podpisanych umów partnerskich, korzystamy z rozwiązań własnych. Ich cechą jest profesjonalne zaprojektowanie i wykonanie / kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu rozwiązań / , możliwości modyfikacji pod potrzeby klienta, własny suport techniczny, oraz korzystne warunki licencjonowania.

U-Crossprint – system zarządzania drukiem dedykowany dla Klientów ceniących prostotę rozwiązania, intuicyjność w obsłudze oraz szybkość działania. Funkcjonalność jaką daje większość systemów tego typu w bardzo przystępnej cenie. Rozwiązanie obsługuje urządzenia firmy Xerox z grupy WorkCentre wyposażonych w funkcjonalność Connect-Key.

 • Wydruk podążający
 • Pełna statystyka kosztów  / wydruk, skan, fax, email, ect /
 • Raportowanie „on demand”
 • Autoryzacja przy pomocy karty
 • Wydruk Mobilny
 • Wydruk z repozytorium
 • Zaawansowane ustawianie parametrów wydruku bezpośrednio na urządzeniu
 • Kompresja prac postscriptowych

Więcej informacji o produkcie można znaleźć TUTAJ...

 

U-Counterwave – narzędzie dedykowane dla administratorów systemów druku oraz dostawców rozwiązań. Służy do kontroli i monitoringu floty kolekcjonując i przekazując na bieżąco podstawowe informacje dotyczące stanu parku maszynowego oraz poziomu materiałów eksploatacyjnych. Rozwiązanie obsługuje urządzenia firmy Xerox z grupy WorkCentre i Phaser.

 • Odczyt liczników
 • monitorowanie stanów materiałów eksploatacyjnych / w tym informowanie o przyroście poziomu tonera /
 • raport w formie e-mail

Więcej informacji o produkcie można znaleźć TUTAJ...

 

U-DocForAll - wydruk z repozytorium – rozwiązanie umożliwiające wydruk przetrzymywanych w repozytorium dokumentów bezpośrednio z urządzenia, bez konieczności autoryzacji / przy jednoczesnym zablokowaniu innych funkcjonalności /. Rozwiązanie obsługuje urządzenia firmy Xerox z grupy WorkCentre wyposażonych w funkcjonalność Connect-Key.

Więcej informacji o produkcie można znaleźć TUTAJ...

 

U-VirtualPaper - Rozwiązanie umożliwiające zapisanie na dysku urządzenia wielofunkcyjnego Xerox, obrazu papieru firmowego. Po zapisie papier stanowi zasób możliwy do użycia w trakcie druku prac generowanych przez aplikacje Windows. Eliminuje tradycyjny papier firmowy. Redukuje do zera koszty jego produkcji, składowania, dystrybucji i utylizacji. Skraca czas i koszt wprowadzenia nowego wzoru.

Więcej informacji o produkcie można znaleźć TUTAJ...

 

U-Fault Notification - Wysyłanie zgłoszeń serwisowych, dotyczących jakości wydruku oraz innych niekrytycznych awarii niemożliwych do zdalnego zdiagnozowania standardowymi narzędziami SNMP. Narzędzie podnoszące jakość komunikacji pomiędzy użytkownikiem a lokalnym wsparciem.

Więcej informacji o produkcie można znaleźć TUTAJ...

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.